Hírek
2012. Szeptember 14. 10:40, péntek |
Helyi
Forrás: lvp
Kétmillió forint jár a dorogi polgármester fegyveres rablóiért
Kétmillió forint nyomravezetői díjat ajánlott fel a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság annak, aki megnevezi a dorogi polgármestert augusztus 26-án fegyveresen kirabló elkövetőket.
Augusztus 26-án késő este támadtak meg otthonában egy házaspárt Esztergomban, és mint később az MTI tájékoztatásából kiderült, Tittmann János dorogi polgármestert és feleségét támadták meg fegyverrel ismeretlenek. Igaz ezt a nyomozóhatóság semmilyen hivatalos közleményben nem erősítette meg.
A házaspár éppen tévét nézett, amikor két fegyveres rontott be a házba és pénzt követelt tőlük. Az elkövetőek bankkártyákat és készpénzt vittek magukkal. A rendőrség most nyomravezetői díjként kétmillió forintot ajánlott fel annak, aki megnevezi a két támadót. Az elkövetők 30 év körüli és körülbelül 170 centiméter magas férfiak, az egyikük 80-90 kilós, zömök testalkatú, míg másikuk sportos testalkatú.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
