Hírek
2013. November 14. 10:18, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Ketten juttatták kórházba egy pilismaróti férfit
Összeszólalkozást követően ketten ütöttek egy férfit Pilismaróton a minap. A sértett a kórházban, a gyanúsítottak a rendőrségen kötöttek ki.
Egy pilismaróti gazdasági telepen tört ki verekedés, amely miatt mentő és rendőr is a helyszínre sietett. Három alkalmazott ugrott egymásnak a szóbeli vitát követően. A kötekedést a sértett kezdte és az ütéseket is ő szenvedte el a 42 éves P. Zoltántól és a 41 éves K. Ferenctől. A sértettet sérülései miatt kórházba kellett vinni. A bántalmazókat az esztergomi rendőrök elfogták és előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra, majd értesítették megyei kollégáikat, akik a sérülések súlyossága miatt átvették az eljárást. P. Zoltánt és K. Ferencet a Komárom-Esztergom Megyei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának nyomozói gyanúsítottként hallgatták ki. Ellenük – szabadlábon hagyásuk mellett – életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
