Hírek
2014. November 21. 12:52, péntek | Helyi
Kiemelkedő dorogi siker a katonai képzésben
A Honvédelmi Minisztérium ösztöndíját nyert el Sárosi Józsué, a dorogi Zsigmondy Vilmos Gimnázium 12/C osztályos tanulója a közelmúltban. Az ösztöndíjat mindössze 30 tanuló kapta meg az országban.
A dorogi Zsigmondy Vilmos Gimnázium 12/C osztályos tanulója, Sárosi Józsué elnyerte a Honvédelmi Minisztérium által kiírt Béri Balogh Ádám középiskolai ösztöndíjat. Az ösztöndíjat mindösszesen 30 tanuló kapta meg az országból, akik tanulják a katonai alapismeretek című tantárgyat, illetve előző tanév végén legalább 4,5-es átlaguk volt. Az ösztöndíjakat Kun Szabó István Vezérőrnagy adta át a Stefánia Palotában a minap, majd egy közös ebéd során alkalom nyílt beszélgetni a hivatásos katonákkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

