Városlista
2026. június 19, péntek - Gyárfás

Hírek

2020. Május 12. 11:58, kedd | Belföld
Forrás: infováros - fotó: police.hu

Kisbabájával autózva veszélyeztetett és balhézott - VIDEÓ

Kisbabájával autózva veszélyeztetett és balhézott - VIDEÓ

A 2-es számú főút gödi szakaszán egy osztrák hatósági jelzésű teherkocsival közlekedett a 43 éves P. Gábor május 8-án délelőtt, amikor megelőzött egy másik, Vác felől Dunakeszi irányába haladó kamiont, majd bevágott elé.

Kipattant a járműből, hangosan ordítozott és ököllel püfölte a megállított kamion ajtaját – közölte a rendőrség oldalán.

A sofőrök útja a végső elszámolás előtti percekben többször keresztezte egymást. P. Gábor – az utastérben kisbabájával – balról többször megelőzte a kamiont, cikázott előtte, majd hirtelen bevágott elé és állóra fékezve kényszerítette indokolatlan és hirtelen megállásra. Az utat elfoglaló, keresztben álló járművek miatt pedig feltorlódott a szintén megállni kényszerülő többi autós.

P. Gábor beismerte a bűncselekmények elkövetését. Elmondása szerint felbőszítette, hogy a kamionos fékezésre kényszerítve sorolt be elé, letörte az egyik tükrét, majd továbbhajtott. Ezt akarta megbosszulni és számon kérni. Viselkedését kialvatlanságával és ingerültségével magyarázta.

A rendőrök közúti veszélyeztetés bűntettének, és garázdaság vétségének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást P. Gábor ellen, és bevonták jogosítványát.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni

A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni