Hírek
2017. Október 08. 18:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Marjai János
Kisebb tűz miatt kiürítették a budapesti Nemzeti Színházat
Kisebb tűz miatt kiürítették a budapesti Nemzeti Színházat vasárnap délután, senki nem sérült meg - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta, hogy a színház 6. emeletén egy szaunakályha gyulladt ki. Emiatt megszólalt a tűzjelző berendezés is.
Az épület kiürítését még a tűzoltók kiérkezése előtt megkezdték, a tüzet porral oltó készülékkel eloltották. A fővárosi tűzoltók visszahűtötték a túlmelegedett kályhát.
Mintegy 300 néző és ötven dolgozó volt az épületben. A tűz keletkezésének körülményeit vizsgálják - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
