Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2013. Január 29. 08:11, kedd | Helyi
Forrás: KEMRFK / fotó: illusztráció

Köd, csúszós út és akár ónos eső – ez vár ránk ma

Köd, csúszós út és akár ónos eső – ez vár ránk ma

Ködös, párás a reggel a megye nagy részén, a látótávolság helyenként jelentősen lecsökkent. A nedves útburkolaton fokozott óvatossággal közlekedjenek, külterületen előfordulhatnak lefagyások.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy súlyos sérüléssel és nyolc anyagi kárral járó közlekedési baleset történt.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint kedden erősen felhős vagy borult, párás időre számíthatunk, eleinte ködfoltokkal, itt-ott szitálással. Délelőtt főként délen, délkeleten napos időszakok is előfordulhatnak. Délutántól észak felől egyre többfelé várható csapadék: északkeleten, illetve a Tiszántúlon havazás, havas eső, néhol ónos eső, másutt eső, helyenként havas eső valószínű. Sokfelé megélénkül, néhol megerősödik a délnyugati szél. A hőmérséklet kora délután és késő este is általában -1, +4 fok között várható.

A Komárom-Esztergom megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet arra, hogy az utakon való biztonságos közlekedéshez téli gumikra, a megengedettnél lassabb haladásra, valamint a biztonsági öv használatára szükség van.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi

A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket

A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.