Hírek
2012. Május 13. 14:09, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Lángok csaptak fel egy budapesti gyermekotthonban

Tűz ütött ki szombat éjjel egy budapesti gyermekotthonban. A tűzoltók gyorsan megfékezték a lángokat, személyi sérülés nem történt – közölte Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
A IV. kerület Árpád út 199. szám alatti Kornis Klára gyermekotthon egyik szobájában egy ágy és berendezési tárgyak égtek.
Tíz gyermek, két nevelő és egy tanár tartózkodott az épületben. Egyikük sem volt veszélyben, az épületet gyorsan kiürítették.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2022. Augusztus 11. 12:01, csütörtök | Kék hírek
Egy pofon buktatta le a drogdílert
A rendőrök bejelentés alapján mentek ki egy kőbányai lakáshoz, amiről aztán felmerült, hogy drogtanyaként üzemel.
2022. Augusztus 11. 07:00, csütörtök | Kék hírek
Börtönbüntetést kapott a közúti balesetet okozó embercsempész
Nem jogerősen két év tíz hónap börtönbüntetésre ítélték azt az embercsempészt, aki június közepén tizenegy, az országhatárt előzőleg illegálisan átlépő külföldi állampolgárt akart az osztrák határhoz szállítani,
2022. Augusztus 10. 17:08, szerda | Kék hírek
Balhézó vendég késelte meg a biztonsági őrt a vásárosnaményi szórakozóhelyen
Testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával őrizetbe vették.
2022. Augusztus 10. 08:02, szerda | Kék hírek
Erdőben termesztette a marihuánát, lebukott
A rendőrök kábítószer birtoklása miatt indítottak eljárást egy pécsi férfi ellen.