Hírek
2016. Október 17. 08:16, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Lapáttal ütötte arcon a nőt a tokodaltárói férfi

A dorogi rendőrök elfogták azt a tokodaltárói támadót, aki egy lapáttal próbálta meg rendezni vitás ügyét szomszédjával vasárnap.
A Dorogi Rendőrkapitányság garázdaság és súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 33 éves tokodaltárói lakos ellen.
A gyanúsított október 16-án 10 órakor Tokodaltáró belterületén összeszólalkozott szomszédjával. A vitába bekapcsolódott több személy is, majd dulakodás alakult ki a felek között.
A tettes megragadta egyik vitapartnerének kezét, majd csuklójánál fogva a földre rántotta. A támadó a férfi bántalmazását követően felkapott egy lapátot és az eszközzel arcon ütötte szomszédját. A nő hanyatt esett és elájult.
A sérültek védelmére kelt egy fiatal nő, akit az erőszakos férfi ököllel arcon ütött.
A veszekedésben a bántalmazott nők könnyen, a férfi súlyosan sérült.
A helyszínre érkező járőrök a támadót elfogták és előállították a rendőrkapitányságra.
A nyomozók a fiatalembert gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:06, szombat | Helyi
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.