Városlista
2026. július 8, szerda - Ellák

Hírek

2013. Október 13. 21:14, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Leesett rakomány okozott tömegkarambolt Győrnél az autópályán

Leesett rakomány okozott tömegkarambolt Győrnél az autópályán

Az úttestre zuhant a rakomány egy jármű utánfutójáról, ez okozott balesetet az M1-es autópálya országhatár felé vezető oldalán vasárnap este Győrnél – közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.

Czank Hajnalka százados elmondta: a sztráda 123-es kilométerénél szabadult el a rakomány, amelynek a vontató mögött haladó kisbusz nekiütközött. A kialakult forgalmi zavar következtében a baleset mögött mintegy száz méterre három, egy kilométerrel távolabb négy személygépkocsi ütközött össze. A balesetben senki nem sérült meg.
A sajtóügyeletes hozzátette, hogy a helyszínelés ideje alatt az autópálya e szakaszán a két sáv közül csak egy járható.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek

Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki

2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek

Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban

Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.