Hírek
2018. Július 21. 04:00, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Lukács Félévszázad Turné – Újra Esztergomba jön a Tankcsapda

Országos turnéra indult a Tankcsapda zenekar, Lukács Félévszázad címmel. A banda a koncertsorozat során újra fellép Esztergomban egy nagykoncerttel.
Tankcsapda, Vikidál Gyula, Kárpátia, Bereckzi Zoltán, Gáspár Laci, Király Viktor és még jó pár fellépő - Idén is megrendezi a Szent István Napi Zenei Fesztivált Esztergomban a Fesztiválsziget csapata a Prímás-szigeten augusztus végén – írtuk a részletes program bemutatásával a minap.
A fergeteges fesztivál része lesz a Lukács Félévszázad Turnénak is: a Tankcsapda majd augusztus 11-én 21 órától lép fel Esztergom a Prímás-szigeten.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.