Hírek
2016. Június 29. 19:11, szerda |
Helyi
Forrás: InfoEsztergom.hu/origo.hu
Magyar Suzukikat hívnak vissza veszélyes hiba miatt
Több ezer Esztergomban készült SX4 S-Crosst hív vissza a Suzuki az oldallégzsákok lehetséges hibája miatt az origo.hu információi szerint.
A portál arról cikkezett, hogy az első ülések kárpitjának hibás varrása miatt előfordulhat, hogy baleset esetén az oldallégzsákok nem nyílnak ki megfelelően. Csak Németországban 13 315, a gyártás 2013-as beindítása óta készült autót érint a hiba. A márkaszervizekben az első ülések kárpitozásának felső részét cserélik, nagyjából másfél órás munkával.
Az Origo egyelőre nem kapott választ a Magyar Suzukitól arra a kérdésre, hogy Magyarországon, illetve összesen hány autót kell visszahívni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
