Hírek
2018. Február 21. 04:59, szerda |
Helyi
Forrás: mti/infoesztergom.hu
Maráz Zsuzsanna lett az év legjobbjai – újabb díjat kapott az esztergomi ultrafutó

Átadták az elmúlt év legjobbjainak járó díjakat: a nőknél Maráz Zsuzsanna nyert.
Az éremszerzés reményében várják a májusi 24 órás Európa-bajnokságot a magyar ultrafutók.
"A temesvári kontinensbajnokságon egyéniben és csapatban is vannak érmes és pontszerző reményeink. Az megfigyelhető, hogy a magyar ultrafutók az utóbbi években sokat fejlődtek, ezt bizonyítja - többek között - a tavalyi írországi 24 órás világbajnokságon megszerzett negyedik helyezés is, amely a férfi csapat nevéhez fűződik" - mondta Bárdos Barnabás, a Magyar Atlétikai Szövetség ultrafutó bizottságának tagja az extrém- és hosszútávfutók velencei évadnyitóján.
Az eseményen átadták az elmúlt év legjobbjainak járó díjakat: 2017-ben a nőknél Maráz Zsuzsanna nyert, miután a tavalyi Spartathlonon a 2. helyen zárt 25 óra 43.40 perccel, amely minden idők legjobb magyar női eredménye a legendás viadalon.
A férfiaknál rendhagyó módon hárman kapták meg Az év ultrafutója díjat: a Csécsei Zoltán, Halama Levente, Rudolf Tamás alkotta csapat többek között a vb-n elért negyedik helyével érdemelte ki az elismerést. Az év felfedezettje Mihalik Norbert lett, a tavalyi 259,403 kilométeres eredményével, amelyet 24 óra alatt teljesített.
Korábbi cikk:
Príma-díjat kapott az esztergomi ultrafutó, Maráz Zsuzsanna
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:06, szombat | Helyi
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.