Hírek
2018. Január 20. 12:00, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - fotók: police.hu
Megdöbbentő részletek az esztergomi halálos gázolásról?!
Nem volt jogosítványa, ráadásul a halálra gázolt férfi testét el is vitte a helyszínről – terjed Esztergomban a hír.
Halálos gázolás történt január 10-én 6 óra 45 perc körül a 11-es számú főúton Esztergomból kifelé a Csenkei híd irányában. Egy fiatal autós elütött egy vele azonos irányban haladó gyalogost, aki a helyszínen életét vesztette – írtuk korábban.
A balesetet követően Olvasóink közül többen is elképesztő információval keresték meg az InfoEsztergom.hu szerkesztőségét.
Egyebek közt azzal, hogy az autósnak nem volt jogosítványa, mivel azt korábban ittas vezetés miatt bevonta tőle a rendőrség. Ráadásul a fiatal férfi a gázolást követően – vélhetően ijedtében – a kocsiba tette a testet, mellyel elhajtott a közeli tóhoz, majd miután a történtekről egy hozzátartozójával beszélt telefonon, visszament a baleset helyszínére a holttesttel együtt.
A rendőrök ezt követően a baleset helyszínelésekor őrizetbe is vették a férfit.
Információforrásaink szerint a megdöbbentő részletek nemcsak híresztelések.
Megkerestük a rendőrséget is, hogy erősítsék meg, vagy esetleg cáfolják értesüléseinket. A megyei kapitányság sajtóosztálya azonban csak annyit közölt, hogy az említett baleset járművezetője vezetői engedéllyel egyéb okok miatt nem rendelkezett. A többi kérdésünkre pedig a nyomozás érdekeire való tekintettel nem válaszolnak.
Természetesen, amint a rendőrség is megerősíti az információkat, illetve kifejti a részleteket, akkor közöljük az újabb híreket az esetről!
A rendőrség a minap felhívta arra a figyelmet, hogy hogyan lett volna elkerülhető a halálos gyalogos gázolás!

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
