Városlista
2025. július 26, szombat - Anna, Anikó

Hírek

2021. Augusztus 25. 09:29, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Meghalt egy beteg, 134 új fertőzöttet találtak Magyarországon

Meghalt egy beteg, 134 új fertőzöttet találtak Magyarországon

Egy beteg meghalt, és újabb 134 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán,

kiemelve: eddig 5 709 197 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 504 205-en már a második adag vakcinát is megkapták.

A kormányzati portálon azt írták: a járvány kezdete óta 811 337-re nőtt az azonosított fertőzöttek száma, az elhunytaké pedig 30 055-re. A gyógyultak száma 773 569.

Kórházban 92 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 13-an vannak lélegeztetőgépen. Az aktív fertőzöttek száma 7713.

Hatósági házi karanténban 1101-en vannak, a mintavételek száma 6 513 515.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld

Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását

A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.

2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld

Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet

Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.

2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld

Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe

Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.