Hírek
2013. Április 02. 11:44, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
Megszépülnek a Nokiák
A Nokia hosszú évekig volt a világ legnagyobb gyártója, így megengedhette magának azt a luxust, hogy olyan formatervű telefont készítsen, amilyen jólesik neki.
Az érintőképernyővel szerelt okostelefonok érkezése sajnálatos módon nem tett jót az egyedi formatervnek és anyaghasználatnak, így a mai készülékek meglehetősen egy kaptafára készülnek.
A mostani Lumia készülékek polikarbonátból készülnek, mely bár könnyű és strapabíró, meglehetősen kevéssé elegáns, így a finn vállalatnak mozdulnia kell a minőségibb anyagok felé. Stephen Elop a cég vezérigazgatója most egy interjú során nyilatkozta, hogy a jövőben érkező felsőkategóriás Lumia készülékek már nem nélkülözik majd a fémet, és ezáltal sokkal versenyképesebben indulnak harcba a vásárlók kegyeiért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
