Hírek
2018. Március 29. 05:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/Fotó: Városháza
Megújult a Bottyán tornaterme

Új padlózatot kapott a Bottyán János Szakgimnázium tornaterme.
Az esemény Völner Pál országgyűlési képviselő, Bánhidy László alpolgármester, Meszes Balázs önkormányzati képviselő és Hana György, a gimnázium igazgatója mondtak köszöntőt a minapi átadón.
Kiemelték: egy korszerű oktatási rendszerhez elengedhetetlen a modern iskola sportlétesítmények támogatása, illetve az elavult helyiségek fejlesztése.
A Bottyán szakgimnáziumban ennek szellemében újult meg a tornaterem elhasznált minőségű padlózata, köszönhetően a Nemzetgazdasági Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma által működtetett programnak.
Völner Pál országgyűlési képviselő kifejtette: a rekonstrukció összesen 18 millió forintba került, de a Tatabányai Szakképzési Centrum öt településen végzett teljes tornaterem felújítási programja összesen 57,2 millió forintból valósult meg az elmúlt két évben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 12:35, péntek | Helyi
Több százan vettek részt a Richter Egészségdélelőttön
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.