Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2020. Január 09. 07:40, csütörtök | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/illusztráció: police.hu

Most egy bajóti autós jogosítványa ugrott

Most egy bajóti autós jogosítványa ugrott

Gyanúsítottként hallgatták ki a tatai rendőrök a bajóti férfit szerdán.

A járőrök szerdán 8 óra előtt Agostyánban ellenőriztek egy kocsit és annak 40 éves vezetőjét. A rendőrök a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak. Az eszköz pozitív értéket mutatott, ezért őt további mintavételre előállították - közölte a rendőrség.

A mérési eredmények alapján a 40 éves férfit gyanúsítottként kihallgatták, ellene járművezetés ittas állapotban vétség miatt indult büntetőeljárás. A rendőrök a férfi vezetői engedélyét elvették.

Korábbi cikkek:

Rendesen odalépett lakott területen belül a megyénkben

Bezárt a kocsma, ezen kiakadt, majd tört-zúzott Sárisápon

Kiverte három fogát egy elfajult esztergomi buliban

Három vaddisznót gázoltak el egyszerre a 10-esen

Megint lebukott egy ittas vezető Esztergomban

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi

BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG

A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.

2026. Április 07. 15:00, kedd | Külföld

Iráni konfliktus - Donald Trump: Irán vezetői úgy tűnik, megegyezési szándékkal tárgyalnak az Egyesült Államokkal

Úgy tűnik, Irán vezetői megegyezési szándékkal vesznek részt az Egyesült Államokkal zajló tárgyalási folyamatban – közölte hétfőn Donald Trump amerikai elnök.

2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld

Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani

Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.