Városlista
2026. február 8, vasárnap - Aranka

Hírek

2011. Október 15. 07:21, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Nem lesz kávéadó

Nem lesz kávéadó

A Nemzetgazdasági Minisztérium közleményében cáfolta azokat a sajtóhíreket, amelyek szerint a termékre népegészségügyi termékadót vetne ki a kormány.

A dokumentum kitér arra is, hogy az ízesített sörök és alkoholos frissítő esetében egységesen 20 forint per literes termékadó bevezetésére tesz javaslatot a kabinet. (da)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni

Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.

2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának

Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának

2026. Február 07. 16:00, szombat | Belföld

Hegyi Zsolt: minden eddiginél nagyobb lépés történt a MÁV-flotta megújítása felé

Plusz 50 ezer vasúti ülőhely: mintegy 100 távolsági és elővárosi motorvonat, csaknem 90 új InterCity-kocsi