Hírek
2014. Június 18. 12:15, szerda |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Öngyilkos akart lenni egy lábatlani férfi – az rendőrök segítettek
Előre bejelentette öngyilkossági szándékát egy lábatlani férfi szerdán, így időben érkeztek a rendőrök, akik rábeszélték a segélykérőt, hogy ne vessen véget életének.
Segélykérés is volt egyben annak a férfinek a bejelentése, aki öngyilkosságot fontolgatott június 18-án. A rendőrök nem hagyták magára lelki gondjaival, felkeresték őt lábatlani otthonában. Az ágyán ülve találták meg az egyenruhások. A férfi szótlanul meredt maga elé, kezében telefonját szorongatta. A rendőrök elbeszélgettek vele. Rábeszélték, hogy ne dobja el magától az életet, helyette forduljon szakemberhez. A bejelentő beleegyezett, hogy a járőrök mentőt hívjanak hozzá, mely kórházba vitte őt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
