Hírek
2012. December 20. 10:49, csütörtök |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Öngyilkost mentettek a rendőrök Dorogon

A rendőrök mentették meg annak a 44 éves férfinak az életét, aki szerdán próbált meg öngyilkosságot elkövetni.
Szerdán este telefonált be a rendőrség ügyeletére a 44 éves dorogi férfi, és közölte, öngyilkos akar lenni. A járőrök azonnal a helyszínre siettek, ahol az utolsó pillanatban találták meg a férfit, akit sikerült megakadályozniuk abban, hogy véghezvigye a tervét. A rendőrök mentőt hívtak hozzá, kiérkezésükig pedig elsősegélyben részesítették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.