Hírek
2021. Augusztus 09. 06:35, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Országos razziát tart a rendőrség
Egyhetes országos ellenőrzést tartanak a rendőrök hétfőtől, vagyis a mai naptól kezdve a gyorshajtók kiszűrésére - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálatának közleménye szerint az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (ROADPOL) augusztus 9. és 15. között Speed elnevezéssel hirdetett fokozott ellenőrzést, amelyhez a magyar rendőrség is csatlakozik.
Az akció során a rendőrség Magyarország egész területén fokozott sebességellenőrzést végez - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
Tanács Zoltán: a tudomány szabadsága nem azonos az ellenőrizhetetlenséggel
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
A BYD tovább erősít a stratégiai helyszínként kezelt magyar piacon
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
