Hírek
2020. December 20. 17:38, vasárnap |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
Orvosi rendelőből lopott többször is

Az esztergomi nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, azt a 28 éves férfit, aki takarítás közben egy orvosi rendelőből pénzt lopott.
Az Esztergomi Rendőrkapitányságon december 19-én eljárás indult ismeretlen tettes ellen, aki 2020. december 8. és december 18. között több alkalommal tulajdonított el készpénzt egy helyi orvosi rendelőből – közölte a rendőrség.
Az ügyben végzett adatgyűjtés során a nyomozók azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, aki az épületben takarítóként dolgozott.
A rendőrök a 28 éves férfit még a feljelentés napján előállították és gyanúsítottként kihallgatták. Ellene üzletszerűen elkövetett lopás miatt indult büntetőeljárás.
Korábbi cikkek:
Halálos tűz, filmforgatás, bagolymentés – Heti hírek
Három éve ellopott motor került vissza tulajdonosához
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 12:35, péntek | Helyi
Több százan vettek részt a Richter Egészségdélelőttön
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.