Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2013. Március 30. 10:11, szombat | Helyi
Forrás: KEMRFK

Pénzbírság helyett a börtönt választotta egy dorogi nő

Pénzbírság helyett a börtönt választotta egy dorogi nő

Nem fizette be a bírságot egy 52 éves dorogi asszony, ezért börtönbe kellett vonulnia. Pénteken állították elő a járőrök és vitték el a fogvatartás helyéül kijelölt büntetés-végrehajtási intézetbe.

A bíróság garázdaság elkövetése miatt szabott ki 50 ezer forint büntetést az asszonyra, ám ő a nem fizette be az összeget, ezért a pénzbüntetés tíz nap elzárásra változtatta át az Esztergomi Városi Bíróság és elrendelte az elítélt elfogását. Ennek tettek eleget az egyenruhások, mikor pénteken otthonában elfogták, majd börtönbe vitték az asszonyt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi

BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG

A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.

2026. Április 07. 15:00, kedd | Külföld

Iráni konfliktus - Donald Trump: Irán vezetői úgy tűnik, megegyezési szándékkal tárgyalnak az Egyesült Államokkal

Úgy tűnik, Irán vezetői megegyezési szándékkal vesznek részt az Egyesült Államokkal zajló tárgyalási folyamatban – közölte hétfőn Donald Trump amerikai elnök.

2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld

Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani

Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.