2024. április 24, szerda - György

2019. Január 21. 18:19, hétfő | Helyi
Forrás: Új-Hullám

Dorogiak is a Jövő Bajnokai közt

Vasárnap zajlott le a Tüske uszodában az összerégiós verseny a Jövő Bajnokaival.

A dorogi Új-Hullám Sport Egyesületet a versenyen Tamás Izabella és Meczger Sára képviselte. Izabella 100 méter pillangón (9. hely) és gyorson (20. hely), Sára pedig 100 méter pillangón (11. hely) és mellúszáson (3. hely) mutatta meg tehetségét.
„Legyetek büszkék arra, hogy kiválasztottak vagytok” – ezekkel a szavakkal köszöntötte Wladár Sándor a Jövő Bajnokait az eseményen, melyen 9 régió 288 versenyzője mérte össze tudását.

A régiók közötti versenyt a Dél-Alföld nyerte, a második Dél-Dunántúl lett, még a harmadik helyen holtversenyben a Nyugat-Dunántúl és a Budapest 1. régió lett.
A Közép-Dunántúli régió, melyben a dorogiak is szerepeltek, most nem ért el dobogós helyet, de a sportolók bíznak benne, hogy egy év múlva nekik is sikerülni fog.