Városlista
2026. június 22, hétfő - Paulina

Hírek

2020. December 22. 07:59, kedd | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu

Esztergomi rendőröket is kitüntettek

Esztergomi rendőröket is kitüntettek

Farkas Gábor dandártábornok elismeréseket adott át a minap megyénk legkiválóbb rendőreinek. Ezzel is megköszönve kollégái munkáját.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányságon szűkkörű rendezvény keretében ünnepeltek a rendőrök december 21-én. Farkas Gábor dandártábornok rendőr-főkapitány a tevékenysége során tanúsított példaértékű hozzáállásáért és szakmai munkájáért dicséretben és pénzjutalomban részesítette Horváth István alezredest, a Tatabányai Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály kiemelt főnyomozóját.

Tartósan magas színvonalon végzett szakmai munkája elismeréséül dicséretben és pénzjutalomban részesítette:

Székely Zoltán alezredest, a főkapitányság, Bűnügyi Osztály kiemelt főelőadóját,
Dr. Jakab Tamás hadnagyot, a Tatai Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály főnyomozóját, Erős Ábel Márton hadnagyot az Esztergomi Rendőrkapitányság, Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztály főelőadóját és Somogyi Erzsébet főtörzsőrmestert a főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály járőrvezetőjét.

Tartósan magas színvonalon végzett szakmai munkája elismeréseként kerek évfordulója alkalmából pénzjutalomban részesítette Borosháziné Végh Angéla alezredest, az Esztergomi Rendőrkapitányság Nyergesújfalu Rendőrőrs őrsparancsnokát, Müller Zsolt alezredest, a Tatabányai Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály, Készenléti Alosztály alosztályvezetőjét és Fülep Csaba főtörzszászlóst, a Tatai Rendőrkapitányság, Rendészeti Osztály szolgálatparancsnokát.
2020. november hónap bűnügyese elismerésben részesítette Bocskay Réka hadnagyot az Esztergomi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztály nyomozóját.
2020. november hónap rendésze elismerésben részesítette Buday Gábor törzszászlóst, az Oroszlányi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztály szolgálatparancsnokát.



2020. december hónap bűnügyese elismerésben részesítette Kecskés Gábor zászlóst, a Tatabányai Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztály nyomozóját.
2020. december hónap rendésze elismerésben részesítette Hegyi Bálint őrmestert, az Esztergomi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztály járőrét.

Szent György emlékplakettet adományozott Gulyás Miklósnak, aki magatartásával az állampolgári segítségnyújtás példás cselekedetét tanúsította.
Az Országos Rendőr-főkapitányság vezetője az egységes magyar Rendőrség létrehozásának és fennállásának 100. évfordulója alkalmából meghirdetett Centenáriumi fotópályázaton való részvételéért emléklapot és ajándékcsomagot adományozott Kocsis Tamás Tibornak, a főkapitányság fegyveres biztonsági őrének.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi

Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer

Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól

Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi

Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben

Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.