Városlista
2026. április 24, péntek - György

Hírek

2020. November 12. 11:50, csütörtök | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu

Illegális migránsokat fogtak el az esztergomi rendőrök

Illegális migránsokat fogtak el az esztergomi rendőrök

Négy, magát afgán állampolgárnak valló, okmányokkal nem rendelkező férfit állítottak elő az esztergomi rendőrök.

A rendőrségre 2020. november 12-én 9 óra 31 perckor érkezett a bejelentés, hogy egy esztergomi cég telephelyére érkező kamionban migránsok tartózkodnak. A helyszínre érkező egyenruhások négy főt fogtak el a telephelyen, akik afgán állampolgárnak vallották magukat. Sem személyazonosságukat, sem pedig magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően igazolni nem tudták.

A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően elszámoltatásukat követően visszakísérik őket az ideiglenes biztonsági határzárhoz – közölte a rendőrség.

Korábbi cikkek:

Patakba esett és rosszul lett férfinek is segítettek

Elítéltek egy állatkínzót Esztergomban

Baleset történt Táton

Többször megvágta feleségét, erre a nő nemi szerven szúrta

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi

BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG

A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.