Hírek
2019. Július 26. 13:16, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
Kétéves kislányt hagytak főni a forró kocsiban Dorogon
A rendőrök szabadították ki a felforrósodott kocsiból a kislányt.
A rendőrségre július 25-én délután érkezett a bejelentés, hogy Dorogon a Schmidt Agora park parkolójában álló kocsiban egy kislányt egyedül hagytak. A kiérkező járőrök a tűző napon parkoló autóban meglátták a gyermeket, akinek nagyon melege volt, piros volt az arca és ki akart szállni. A jármű első ablakai résnyire le voltak húzva, így az egyenruhások a résen benyúlva ki tudták nyitni az ajtót.
A kétéves kislányt kivették, azonnal vizet adtak neki, lemosták az arcát és közben értesítették a mentőket, mivel nem tudták mennyi ideje tartózkodott a kocsiban.
A kiérkező OMSZ munkatársai a gyermeket megvizsgálták és nem tartották indokoltnak a kórházba szállítását.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
