Városlista
2025. szeptember 8, hétfő - Mária

Hírek

2020. Július 14. 15:14, kedd | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu

Lebukott! Garázsban tartotta a kábítószert

Lebukott! Garázsban tartotta a kábítószert

Garázsban tartotta a kábítószergyanús anyagokat egy dorogi férfi. A kendernövényt és szárított növényi törmeléket lefoglalták hétfőn a nyomozók.

A rendőrök július 13-án napközben egy dorogi műhelyben tartottak kutatást. A nyomozók az ellenőrzés során több mint 200 gramm szárított növényi törmeléket, digitális mérleget, és kendernövényt foglaltak le – közölte a rendőrség.

A műhelyt bérlő helyi lakost a rendőrkapitányságra előállították, ahol a vele szemben alkalmazott kábítószerteszt pozitív eredményt mutatott.

A férfit gyanúsítottként kihallgatták, ellene kábítószer birtoklása bűntett miatt indult büntetőeljárás.

A lefoglalt kendernövény és szárított növényi törmelékek hatóanyag-tartalmát a rendőrség igazságügyi szakértővel vizsgáltatja meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi

KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK

A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba