Hírek
2020. Augusztus 07. 11:00, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Letartóztatták a sorozatbetörőt

Pár napja kapták el, a bíróság pedig most elrendelte a férfi letartóztatását. Egy dági családi ház udvaráról lopott két alkalommal. Kiderült, hogy korábban is követett el bűncselekményeket.
Hat rendbeli lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya egy sárisápi férfi ellen. A gyanú szerint az elkövető 2020. július 25-ére virradóra bement egy dági családi ház udvarára, és onnan alufelnit, gumiabroncsokat, aggregátort és fűkaszát tulajdonított el. Nem először járt a helyszínen, egy héttel korábban ugyanis szintén lopott onnan, alufelniket és akkumulátorokat. A dorogi nyomozók rövid időn belül azonosították és elfogták a tettest, és a nála tartott kutatás során az eltulajdonított értékeket is megtalálták - közölte a rendőrség.
A férfi nem volt ismeretlen a nyomozók számára. 2020 áprilisában ugyanis Sárisápon követett el hasonló jellegű bűncselekményeket. A gyanúsítottat a rendőrség őrizetbe vette és kezdeményezésére az ügyészség indítványt tett a letartóztatására, amit az illetékes bíróság 2020. augusztus 7-én elrendelt.
Videó az őrizetbe vételről ITT!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.