Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2020. Augusztus 10. 15:01, hétfő | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Meglopta leendő munkatársait

Meglopta leendő munkatársait

Az Esztergomi Járási Ügyészség lopás vétsége miatt indult büntetőügyben emelt vádat azzal a visszaeső férfival szemben, aki két szobatársától mobiltelefont, laptopot tulajdonított el – közölte az ügyészség.

A férfi Esztergomban működő céghez szeretett volna elhelyezkedni, és amíg a felvételi eljárás zajlott addig a társaság munkásszállóján lakott két leendő munkatársával. A férfi 2019. április elsején reggel kihasználta, hogy a két sértett elment dolgozni és ezalatt ellopta az egyik férfi 59 ezer forint értékű mobiltelefonját, a másik férfinak pedig a 75 ezer forint értékű laptopját.

Az ügyészség a vádiratban indítványt tett arra, hogy amennyiben a vádlott az előkészítő ülésen beismeri a bűncselekmény elkövetését, akkor a bíróság vele szemben 90 nap elzárást szabjon ki.

Korábbi cikk:

Elfogtak egy pilismaróti rablót

Címkék: lopás, tolvaj, vádemelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi

Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer

Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól

Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi

Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben

Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.