Hírek
2020. November 18. 15:22, szerda |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Mentőhelikopter érkezett Esztergomba - FRISSÍTVE
Olvasónk keresett meg azzal a kérdéssel, hogy miért érkezett szerdán reggel egy mentőhelikopter Esztergomba.
Mi történt a Szentkirályi utcában? Rendőr, mentő, tűzoltó, mentőhelikopter a helyszínen - tette fel a kérdést olvasónk!
A katasztrófavédelemtől megtudtuk, hogy egy idős nő elesett a házában, és nem tudta kinyitni a kertkaput. A tűzoltók azért siettek a helyszínre, hogy a mentőknek sikerüljön bejutniuk.
A tűzoltók feszítővassal végül kinyitották a kaput és az asszonyt a földön fekve találták eszméletlen állapotban. Pulzusa nem volt. A mentők kiérkezéséig a tűzoltók megkezdték az újraélesztést - közölte a katasztrófavédelem.
Megkerestük a mentőszolgálatot is. Mint kiderült, a mentőhelikopter az idős nő újraélesztéséhez érkezett, akit sajnos a hosszas újraélesztés ellenére sem lehetett megmenteni.
Fotók: olvasói képek

Korábbi cikkek:
Halálra gázolt egy gyalogost a járdán, elítélték a nőt
Így oltották a lángoló autót, trafótűzhöz is siettek a tűzoltók - FOTÓK
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 09. 09:01, kedd | Helyi
Így látják saját egészségüket a nők a Richter Gedeon nemzetközi kutatása szerint
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
