Hírek
2020. November 09. 04:21, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Őrizetbe vettek egy kétszer is vétő autóst

Nemcsak, hogy eltiltották a vezetéstől korábban, de még ittas is volt.
Az esztergomi járőrei. november 8-án délután Esztergom külterületén megállítottak egy kocsival közlekedő mezőzombori lakost. Az iratok ellenőrzése során kiderült, hogy a sofőrt a Győri Járásbíróság a járművezetéstől eltiltotta. A 38 éves férfit előállították és szabálysértés miatt a gyorsított bírósági eljárás lefolytatásáért őrizetbe vették.
A rendőrök az intézkedés során vele szemben alkoholszondát is alkalmaztak, ami pozitív lett, ezért ellene büntetőeljárást kezdeményeztek – közölte a rendőrség.
Korábbi cikkek:
Több mint 20 milliót érő cigarettát rejtett el a nő
Több mint 30 autót rongált meg a dömösi fiatal - VIDEÓ
Több ittas vezető is lebukott térségünkben
Eltettek a lányok egy pénztárcát, a bíróság előtt felelhetnek
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 12:35, péntek | Helyi
Több százan vettek részt a Richter Egészségdélelőttön
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.