Hírek
2017. November 25. 05:01, szombat |
Helyi
Forrás: Esztergomi Asztalitenisz SE
Petkó Frigyes emlékére pattogott a ping-pong labda - Eredmények és FOTÓGALÉRIA
Az Esztergomi Asztalitenisz SE november 19-én rendezte meg versenyét, Petkó Frigyes korábbi szakosztályvezető emlékére, immár harmadik alkalommal.
A versenyre összesen 39 játékos jelentkezett, az 1-es kategóriába rekordszámú 22 fő, míg a megyei I. osztály kategóriába 16, az NB-ben versenyző játékosok részére indított 3. kategóriában pedig 12 nevezés érkezett. Volt olyan játékos, aki mindhárom egyéni és a páros kategóriában is megmérettette magát. A páros versenyszámra összesen 16 csapat állt asztalhoz.
Az 1-es kategóriában (melyre a megyei bajnokság másodosztályban, a Budapest kerületi bajnokságban játszók, illetve igazolás nélküli játékosok nevezhettek) a 3 és 4 fős csoportmérkőzéseket követően a csoportok 1-2 helyezettjei főtáblán, míg a 3-4 helyezettek vigaszágon folytathatták küzdelmüket az érmekért és az ajándékokért.
1. kategória kategória eredmények:
Főtábla:
1.helyezett: Cseresznyés József
2.helyezett: Szabó László
3.helyezett: Bognár Miklós és Ostermann Béla
Vigaszág:
1.helyezett: Horváth Lóránt
2.helyezett: Lesták Tibor
3.helyezett: Ónodi Gyula és Szample Attila
Az összevont páros versenyszám érmei a 16 páros induló között egyenes kieséses rendszerben találtak gazdára, melynek végeredménye:
1.helyezett: Aszódi Zsolt – Gombola Bence
2.helyezett: Mikle Gábor – Slavík Miloslav
3.helyezett: Kara Tibor – Kreivich Krisztián és Baloghy Péter – Kovács Csaba
A 2-es kategóriában (melyre a megyei bajnokság első osztályban és az alacsonyabb bajnokságokban szereplő versenyzők nevezhettek) 4 db 4 fős csoportból az 1-2 helyezettek küzdhettek tovább az érmekért és ajándékokért, melynek végeredménye:
1.helyezett: Slavík Miloslav
2.helyezett: Kovács Csaba
3.helyezett: Haraszti Jenő és Mikle Gábor
Az NB1 –ig nyílt 3-as kategóriában a 12 versenyző 4 három fős csoportja után 8 fős főtáblán folytatódtak a küzdelmek, melynek fődíja egy Butterfly Nelofy táska volt, az alábbi eredmény született:
1.helyezett: Aszódi Zsolt
2.helyezett: Szikora Márton
3.helyezett: Gombola Bence és Haraszti Jenő
A szervezők gratulálnak minden résztvevőnek és köszönik, hogy jelenlétükkel emelték az esemény színvonalát!
Ezúton szeretnének köszönetet mondani a Petkó családnak a felajánlott finom süteményekért és további finomságokért, melyet a versenyzők jóízűen fogyaszthattak egy-egy mérkőzés között.
Hálás köszönet szeretnének mondani Dr. Bencsik Szabinának a büfében végzett serénykedéséért és a szervezésben illetve fotózásban nyújtott segítségéért. A rendezvény fotós dokumentálásában betöltött munkájáért Schmidt Istvánnak is nagy köszönet jár!
Továbbá köszönik mindenkinek, aki segítségünkre volt a verseny sikeres lebonyolításában!
Főtámogató: a Magyar Suzuki Zrt. és Esztergom Város Önkormányzata.
Még több fotó a lenti galériában!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.












