Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2021. Október 13. 18:08, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Poénból vertek szét egy kocsit Esztergomban

Poénból vertek szét egy kocsit Esztergomban

Jó poén volt - ezt mondta kihallgatásán az a férfi, aki rávette két társát, hogy szétverjenek egy autót Esztergomban.

Közösségi oldalán osztott meg egy férfi egy videót arról, ahogyan két társa egy kalapáccsal szétver egy parkoló autót Esztergomban – közölte a rendőrség.

A felvétel készítője eközben folyamatosan buzdítja ismerőseit és instrukciókkal látja el őket. A közzétett videót többen is megosztották, így jutott az eset a rendőrség tudomására.

A felvétel alapján az esztergomi rendőrök azonosították az elkövetőket, akiket kedden előállítottak a rendőrkapitányságra. A 33 éves G. Krisztián, a 30 éves V. István és az 51 éves G. Tibor ellen csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetése miatt indult eljárás.

A videót készítő G. Krisztián kihallgatása során elmondta, hogy jó poén volt rávenni ismerőseit a rongálásra. Azt vallotta, hogy a felvételt csupán egy zárt csoportba akarta feltenni, de azt végül ismerősei tovább osztották, amire nem számított. Mindhárom gyanúsított beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld

MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe

A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van

2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld

NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan

Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra

A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.