Hírek
2014. Június 11. 11:02, szerda |
Helyi
Forrás: lvp/Koller József
Rájátszás: szombaton a döntőért játszik a Vitéz-sereg
Szombaton legnagyobb riválisa, a Battai Bulldogok ellen lép pályára az Esztergomi Vitézek rögbi csapata a prímás-szigeti RCH Stadionban a rájátszásban. Presztízscsatában dől el, hogy melyik alakulat jut be a döntőbe.
Az alapszakasz mérkőzései után kialakult a végső tabella, melynek első négy csapata küzd a döntőbe kerülésért, majd a bajnoki címért. Ezek alapján az első helyezett Kecskemét hazai pályán fogadja a száműzöttek EXILES negyedik helyen végzett együttesét, míg a második helyen végzett Vitézek a harmadik helyezett Battaiakat látják vendégül.
A két nagy rivális találkozása óriási mérkőzést ígér, hiszen évek óta ez a két csapat valamelyike adja a Magyar Bajnokot. A Vitézek felemás játékot produkáltak a tavaszi szezonban, de Sölösi László vezetőedző szerint, ha a játékosok mentálisan hozzák magukat, sikeresen vehetjük az újabb akadályt.
A mérkőzést szombaton 14-én 17-órakor az RCH stadionban rendezik.
A meccs fontosságára való tekintettel cseh játékvezető fújja a sípot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
