Hírek
2018. Július 26. 07:56, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Rajtol az ország legkülönlegesebb futóversenye Esztergomban
Az Esztergomi Futóművek SE július 28-án, szombaton este rendezi meg a Dunaparti Futópartik elnevezésű futóverseny-sorozat legizgalmasabb fordulóját, az éjszakai Teliholdfutamot a kerékpárúton.
Az utcai futás örömeinek egyre többen hódolnak régiónkban is. Jól látszik ez a tendencia az esztergomi Teliholdfutam eddigi történetében is, hiszen míg az első évben alig több mint százan, addig az utóbbi néhány alkalommal már több mint háromszázan vettek részt a ritkaságnak számító és különleges hangulata révén vonzó éjszakai futáson.
A versenyen nemcsak a leggyorsabbakat díjazzák, hanem a hagyományoknak megfelelően többek közt a Szentjánosbogár-díjban részesül a legjobban és legkreatívabban kivilágított versenyző.
Az idei Teliholdfutam mindkét távjára – 4 és 10 kilométer – már betelt a nevezés, így helyszínen már nem lehet jelentkezni.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
