Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2013. Október 21. 11:52, hétfő | Belföld
Forrás: InfoVáros | MNASZ

Rally-baleset Városlőd - A Magyar Nemzeti Autósport Szövetség közleménye a hétvégi, Városlődön történt balesettel kapcsolatban

Rally-baleset Városlőd - A Magyar Nemzeti Autósport Szövetség közleménye a hétvégi, Városlődön történt balesettel kapcsolatban

Az MNASZ vezetősége és tagsága sajnálattal értesült arról, hogy a hétvégén súlyos kimenetelű baleset történt a szövetség által kiírt Amatőr Rallye Kupa versenysorozat keretei között megrendezett városlődi amatőr rallye futamon.

Az MNASZ Elnöksége és vezetősége nevében szeretnénk azt a reményünket kifejezni, hogy a baleset során megsérült nézők mielőbb és maradéktalanul felépülnek sérüléseikből.

A 2013. október 19-én, a városlődi amatőr rallye versenyen történt baleset körülményeinek kivizsgálására Gyulay Zsolt elnök Úrral egyeztetve Móczár Péter Alelnök Úr felkérte dr. Szél Attilát, hogy szakértőként folytassa le a balest körülményeinek teljeskörű kivizsgálását.

A bizottság vezetője a vizsgálat eredményét 2013. október 25-ig kell, hogy előterjessze, melyet követően a vizsgálat megállapításait az MNASZ honlapján közzétesszük.

Budapest, 2013-10-21.

MNASZ Titkárság

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld

NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat

Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg

2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld

Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés

Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.

2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld

Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke

Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.

2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére

Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére