Hírek
2022. Május 03. 09:04, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Rálőttek egy férfira a fővárosban
Gumilövedékes fegyverrel lőttek rá egy férfira hétfőn a fővárosban. A meglőtt férfi súlyos szemsérülést szenvedett, az elkövetőt és társait elfogták - közölte a rendőrség a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint késő délután a főváros XXI. kerületében szerelemféltés miatt vitatkozott össze két férfi. Egyikőjük egy gumilövedékes fegyverrel lőtt rá a másikra.
A fegyveres támadó ezt követően három társával autóval akart elmenekülni, de a rendőrök elfogták őket. A négy férfit előállították, elszámoltatásuk folyamatban van.
A meglőtt férfit a mentők súlyos szemsérüléssel vitték kórházba - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
