2024. május 3, péntek - Tímea

2015. Május 21. 08:33, csütörtök | Helyi
Forrás: sajtóközlemény

Rekordnevezés a rengeteg néző a Motocross Party Weekenden

Sikeresen és balesetmentesen zajlott le a Motocross verseny a hétvégén Esztergom-Kertvárosban!

A helyi erők közül örülhettünk több dobogós helynek is, amik közül Pergel Bence # 214 dupla futam győzelemmel szerezte meg az első helyet! Testvére Pergel Márk #14 a profi kategóriában tudott a dobogó második fokára állni az idén verhetetlen Hugyecz Erik #4 mögött!

Az esztergomi lányok is jól szerepeltek, mindketten javítottak a saját pálya csúcsaikon, ami Vecskó Vanesszának #22 szombaton a 4., vasárnap a 6. helyre volt elég, Gál Lili #4 a fiúk igen erős mezőnyébe tudott a 11. helyen végezni 16 nevezőből! Nála még említésre méltó, hogy teljesítette a nap végén megrendezendő MOTORTOLÓ futamot, melyen teljes felszerelésben kellett a a motort végigtolni az 1410 méteres akadályokkal megtűzdelt pályán, amit 178 nevezőből összesen csak 5 merte bevállalni ezt a hihetetlen fizikumot igénylő kihívást!

A HYBRID CIGI 1000 eurós LADY CROSS futamát a többszörös Magyar Bajnok Molnár Alexandra nyerte a szintén helyi erőket képviselő Pózmány Zsófi előtt!

Benzingőz, telt rajtrácsok, adrenalin bombák, ugrálóvár, finom ételek és italok, amik mind hozzájárultak ahhoz, hogy mind a nézők és mind a versenyzők elégedetten távoztak a koncertekkel tűzdelt és magas szintű gasztronómiai kiszolgálással telt MOTOCROSS rendezvényről!

A szervezők köszönik a nézőknek és a versenyzőknek is, hogy kilátogattak a hétvégére!

Az összes eredmény az alábbi linken elérhető!