Hírek
2014. Április 09. 09:02, szerda |
Helyi
Forrás: Koller József - lvp
Rögbi: súlyos vereség Kispesten – Európa-bajnoki meccsek a héten

Kikapott az Extra-ligában az Esztergomi Vitézek csapata az Exiles együttesétől Kispesten a hétvégén.
Ez a játéknap nem a Vitézeké volt: a feltűnően jól felálló hazai csapat a legjobbjait tudta mozgósítani erre a mérkőzésre. Ez meg is látszott és nagy különbségű győzelmet értek el az enerváltan játszó Vitézek ellenében.
Ma kezdődik Esztergomban az U-18-as rögbi Európa-bajnokság, a bolgár a lett, a dán és a magyar csapat részvételével. A torna esélyese a magyar válogatott.
Szombaton az osztrák felnőtt válogatott méri össze erejét a magyar alakulattal a szigeti RCH stadionban Európa Bajnoki Selejtező mérkőzésen.
EXTRA-Liga:
Súlyos vereség Kispesten.
Exiles - Esztergomi Vitézek RAFC 55-27 (27-8)
Kispest Honvéd Pálya 200 néző. Vezette: Jánosi
Vitézek: Rácz, Huszár, Siroki, Csákvári, Illés, Haspel, Jámbor, Koller, Czako, Suiogan, Remsik, Iván, Soós, Hidasi, Volentér.
Csere: ifj Siroki.Szakály.
Célok: Haspel.5, Czako 5, Remsik. 5,Koller. 6,Soós.7
Edző: Sölösi László
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.