Városlista
2026. február 17, kedd - Donát

Hírek

2018. Július 11. 11:00, szerda | Belföld
Forrás: mti

Saját élettársát futatta Belgiumban egy pécsi férfi

Saját élettársát futatta Belgiumban egy pécsi férfi

Vádat emeltek egy pécsi férfi ellen, aki prostituáltként dolgoztatta az élettársát Belgiumban - közölte a Baranya Megyei Főügyészség szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint a vádlott 2012 óta volt az élettársa a nőnek, aki a kapcsolatuk elején - a férfi kérésére - prostituáltként dolgozott Pécsett.

Egy évvel később ugyancsak a férfi kérésére, illetve közvetítésével a nő a belgiumi Gentbe utazott, ahol a vádlott egyik ismerőse által üzemeltetett bárban dolgozott prostituáltként. Ottani jövedelemének egy részét átutalta a vádlottnak.

A sértett 2013 végén Magyarországon közölte élettársával, hogy nem megy vissza Belgiumba és nem akarja folytatni addigi tevékenységét. Ekkor a férfi többször bántalmazta, majd erőszakkal arra kényszerítette, hogy térjen vissza Belgiumba és folytassa a prostitúciót.

A főügyészség a férfit kerítés minősített esetének, valamint kitartottság bűntettének elkövetésével vádolja.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld

MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.

2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt

2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban

Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban