Hírek
2021. Március 05. 11:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Súlyosan megsérült egy nő, aki szakadékba zuhant Pécsen
Súlyosan megsérült egy fiatal nő, aki hét méter mély szakadékba zuhant egy népszerű kirándulóhelyen Pécsen - tájékoztatta a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Sárkány Sándor elmondta: a Mecsekoldalban található Tettye városrészben történt balesethez a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották.
A szerencsétlenül járt nőt a katasztrófavédelem munkatársai hordágyhoz rögzítették, felhúzták a szakadékból, majd átadták a mentőknek, akik a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központjának sürgősségi osztályára vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 01. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell
Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a Tisza Pártot lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!
2026. Június 01. 07:01, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet
Továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet, és gyakorlom az alaptörvényben és a jogszabályokban meghatározott hatásköreimet - jelentette ki az államfő vasárnap este a Facebookon közzétett videójában.
