Hírek
2020. December 04. 18:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szexshopot rabolt ki egy férfi Nyíregyházán
Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság pénteken azt a férfit, aki késsel rabolt ki egy szexshopot Nyíregyházán.
Resán Dalma, a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője az MTI-hez eljutatott közleményében azt írta, a gyanúsított 2020. november 27-én ment be az erotikus árucikkeket árusító üzletbe, ahol egy tíz centiméter pengehosszúságú késsel a bevételt követelte az eladónőtől.
A megrémült nő odaadta az aznapi ötvenezer forintos bevételt. Közben a férfi a kezében lévő késsel végig követte a nőt, majd az átadott pénzzel együtt kiment a boltból - ismertette a szóvivő.
Resán Dalma megjegyezte, a gyanúsított már több alkalommal volt büntetve lopás miatt.
A végzés a gyanúsított és védőjének fellebbezése miatt nem jogerős.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.

