Városlista
2024. április 26, péntek - Ervin

Hírek

2019. November 30. 05:00, szombat | Helyi
Forrás: (x)

Takarítónői állást kínál az esztergomi SPH

Takarítónői pozícióba munkatársat keres az esztergomi SPH Plusz Kft.

Feladatok:
- Tárgyalók, irodák, étkezők takarítása, tisztán tartása
- Csarnok takarítása, tisztán tartása (önjáró takarítógéppel)
- Szociális helységek, öltözők takarítása
- Szemét összegyűjtése

Elvárások:
- Megbízhatóság, pontosság
- Precíz megbízható, önálló munkavégzés
- Ápolt megjelenés

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Fiatalos csapat
- Igényes munkakörnyezet
- Jó munkahelyi légkör
- Munkába járás támogatása
- Egyműszakos munkarend

Jelentkezni az SPH Plusz Kft. alábbi e-mail címén fényképes önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével lehet:

balazs.schmidt@sph.hu

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 23. 16:40, kedd | Helyi

Idén is lesz MCC Feszt Esztergomban!

Az MCC Feszt idén is hangot ad a tehetségnek augusztus 1. és 3. között, Esztergomban

2024. Március 22. 08:20, péntek | Helyi

NEM JUTOTT MESSZIRE A LOPOTT ÜZEMANYAGGAL

Egy 47 éves férfi az M1-es autópályán próbált a rendőrök elől meglépni.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi

Rendkívüli kémiaórán vettek részt a Zrínyi iskolások

Február 27-én látványos kémiai kísérletek résztvevői és szemtanúi lehettek a dorogi Zrínyi iskola 1.b osztályának kisdiákjai.