Hírek
2013. Április 03. 07:56, szerda |
Helyi
Forrás: MTI / MTI Fotó: Varga György
Tizennégy mellékúton teljes útzár az ár- és belvíz miatt

Öt megyében összesen 14 mellékúton van érvényben teljes útzár az ár- és belvíz helyzet miatt a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerda reggeli összesítése szerint.
Nem elég az esőzés és a mára ígért hófúvás, még az ár- és belvízzel is meg kell küzdeni.
Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a Muhi és Köröm közötti, a 26-os főút és Sajókaza közötti, valamint a Sajóörös és Kesznyéten közötti útszakaszokon nem lehet közlekedni.
Vas megyében öt úton van teljes útzár, ezek a Molnaszecsőd és Döröske, a Nádasd és Halogy, a Nagypirit és Boba, a Sótony és Ikervár, valamint a Nagygeresd és Vasegerszeg közötti szakaszok.
Zala megyében Lentinél, Kerkaszentkirálynál és Tormaföldénél van útzár, utóbbinál rézsűcsúszás miatt. A megyében a Kerkateskánd és Szécsisziget közötti utat sem lehet használni.
Tolna megyében Döbrököznél zártak le egy útszakaszt, továbbá Veszprém megyében a Nemesgörzsöny és Egyházaskesző közötti utat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.