Hírek
2017. Július 11. 07:41, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Több életveszélyes sofőrt fogtak egy nap alatt a térségben
24 óra alatt 5 ittas sofőr vezetői engedélyét vették el a rendőrök Komárom-Esztergom megyében. Kettőt Esztergom térségében.
A rendőrök hétfőn 10 óra 16 perckor Tokodaltárón ellenőriztek egy segédmotorkerékpár vezetőjét. A motoros bukósisakot nem viselt, továbbá vele szemben ittasság gyanúja merült fel. A járőrök a 60 éves férfit a Dorogi Rendőrkapitányságra mintavételre előállították és vezetői engedélyét átvételi elismervény ellenében elvették.
A járőrök hétfőn 14 óra 30 perckor Környén igazoltattak egy biztonsági övét nem használó gépkocsivezetőt. A rendőrök az 59 éves helyi nőt szondáztatták, majd a mérés pozitív eredménye alapján mintavételre előállították és vezetői engedélyét elvették.
Szintén ittasan vezette járművét az a 29 éves székesfehérvári lakos, akit hétfőn 3 óra 45 perckor Tatabányán a Győri úton ellenőriztek a rendőrök. A férfit mintavételre előállították és vezetői engedélyét átvételi elismervény ellenében elvették.
A tatabányai rendőrök 4 órakor egy újabb ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból. Egy 52 éves oroszlányi lakost ellenőriztek a Szent Borbála úton. A férfi beismerte, hogy a jármű vezetése előtt fogyasztott alkoholt. A rendőrök a sofőrt előállították és vezetői engedélyét elvették.
A járőrök hétfőn 4 óra 40 perckor Dorog külterületén, a 10-es számú főúton igazoltattak egy 69 éves tokodi lakost. A férfit szondáztatták, majd a mérések pozitív eredménye alapján mintavételre előállították, vezetői engedélyét elvették.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közlekedők figyelmét, hogy aki ittasan vagy kábítószer hatása alatt járművet vezet, elfogadhatatlan kockázatot vállal és mások életét is veszélyezteti!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
