Hírek
2019. Január 18. 10:51, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 13 millió forintot lopott egy férfi két irodából

Elfogtak egy férfit, aki több mint 13 millió forintot lopott két fővárosi irodából - közölte a rendőrség pénteken a honlapján.
A közlemény szerint a 35 éves debreceni férfi az első - az V. kerületben lévő - irodába még tavaly december végén tört be, onnan egy laptopot és egy pénzkazettát lopott el.
A gyanú szerint a férfi január 12-én este a VI. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton is betört egy irodába, ahonnan a falba szerelt széfet kitépte a helyéről, és az íróasztal fiókjában lévő pénzzel együtt távozott.
A férfit végül a Józsefvárosban fogták el, a lakásán több mint hárommillió forint készpénzt találtak és foglaltak le - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.
2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld
A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula
A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.
2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését
A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.