Hírek
2022. Október 30. 10:32, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Több mint fél mázsa drogot találtak a pénzügyőrök Röszkén
Csaknem 52 kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak a pénzügyőrök Röszkén egy autóban - tájékoztatott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vámigazgatási referense.
Némedi-Varga Éva közölte, a pótkeréktároló lett gyanús a pénzügyőröknek, amikor a szerb sofőrt és utasát ellenőrizték. Kiderült, hogy az egész autót kibélelték kábítószerrel.
A pótkerék helyéről, a küszöbökből, az oldalsó oszlopból és egyéb gyári karosszérianyúlványokból átlátszó műanyag vákuumcsomagokban csaknem 52 kilogramm zöldes-barnás növényi törmelék - a gyorsteszt szerint kannabisz - került elő - tudatta az alezredes.
A NAV munkatársai a kábítószergyanús anyagot és a szerb járművezetőt átadták a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
