Hírek
2014. Január 10. 07:59, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Több száz kiló fémet lopott – már előzetesben a tolvaj
Több száz kilogramm fémet lopott a gyanú szerint H. Norbert, akit a dorogi rendőrség a héten fogott el. A 36 éves gyanúsított már előzetes letartóztatásba került.
Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya H. Norbert ellen. A 36 éves férfit még hétfőn fogták el és hallgatták ki gyanúsítottként a dorogi rendőrök, miután a sértett aznap felfedezte a sérelmére elkövetett bűncselekményt és feljelentést tett a rendőrségen. H. Norbert gyanúsítotti kihallgatásán elismerte, hogy 2013. december 18-án és 20-án ő tulajdonított el több száz kilogramm fémet egy leányvári telephelyről, melyet a bűncselekmény elkövetését követően értékesített. A gyanúsítottat a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya őrizetbe vette és kezdeményezésére a bíróság csütörtökön elrendelte előzetes letartóztatását.
Kapcsolódó cikk:
A fémtolvajoknak köszönhetően robbant fel a táti ház is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
