Városlista
2026. május 21, csütörtök - Konstantin

Hírek

2015. December 15. 08:02, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél

Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél

Négyen meghaltak egy közúti balesetben hétfő este az 1-es főúton Bicskénél, az M1-es autópálya lehajtójának közelében - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Azt írták, hogy két személygépkocsi ütközött össze a főút Fejér megyei szakaszán a 32-es kilométerszelvényben, az autópálya bicskei lehajtójától pár száz méterre. Az ütközés következtében mindkét jármű kigyulladt. A katasztrófavédelem elsődleges információi szerint a balesetben négyen meghaltak.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivőjének tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták, a rendőrök a forgalmat Bicskén át terelik.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is

Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.

2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld

Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére

Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.

2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld

Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció

A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.